
Netgear Orbi RBS750 AX4200 Tri-Band Mesh Router Price in Bangladesh
Product Code: RTR483897268
৳27,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Netgear Orbi RBS750 AX4200 Tri-Band Mesh Router Speed: Not specified Frequency: Not specified Antennas: Not specified Ports: Not specified Features: Not specified Additional: None
Specification
| Key Features | |
| Antenna | 6 x high-performance internal antennas |
| Frequency | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Wireless | Wi-Fi 6 |
| Interface | 2 x 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet LAN ports |
| Ports | 2 |
| Physical Dimension | |
| Dimension | 25.4 x 182.88 x 71.12mm |
| Weight | 0.861 kg |
| Color | White |
| Manufacturer warranty | |
| Warranty | No Warranty |








