
JBL Tune 710BT Wireless Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN824030593
৳7,899
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: JBL Tune 710BT Wireless Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20Hz-20KHz |
| Impedance | 32ohms |
| Sensitivity | 103dB |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Bluetooth version 5.0 |
| Physical Specification | |
| Weight | 220g |
| Color | Black |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | No Warranty |







