
JBL Tune 510BT Wireless On-Ear Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN295328167
৳3,999
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: JBL Tune 510BT Wireless On-Ear Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20Hz-20KHz |
| Impedance | 32ohms |
| Sensitivity | 103.5 dB at 1kHz/1mW |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Bluetooth version 5.0 |
| Physical Specification | |
| Weight | 160g |
| Color | Black (JBLT510BTBLKAM) Blue (JBLT510BTBLUAM) |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 6 Months |







