
Havit H630BT PRO ANC Bluetooth Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN600205915
৳2,700
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit H630BT PRO ANC Bluetooth Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Driver Magnet | 40mm |
| Frequency Range | 20Hz-20kHz (Speaker) |
| Sensitivity | -20±3db |
| Connectivity | Bluetooth Version: V5.3 |
| Bluetooth Version | V5.3 |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Others | Chip: JL7006F8 |
| Chip | JL7006F8 |
| Physical Specification | |
| Dimensions | 196*182*82mm |
| Weight | 203g |
| Color | Black |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







