
Havit H628BT Bluetooth Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN692499726
৳1,200
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit H628BT Bluetooth Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Connectivity | Bluetooth Version: V5.1 |
| Bluetooth Version | V5.1 |
| Battery Capacity | Battery: 200mAh Play time: 9H (60% Vol.) |
| Battery | 200mAh Play time |
| Battery Life | Charging time: 30 minutes |
| Charging time | 30 minutes |
| Others | Chip: JL7006F8 |
| Chip | JL7006F8 |
| Physical Specification | |
| Dimensions | 185*165*65mm |
| Weight | 116g |
| Color | Black |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







