
Havit H2590BT PRO Multi-Function Wireless Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN423594891
৳1,100
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit H2590BT PRO Multi-Function Wireless Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20Hz-20kHz |
| Driver Diameter | φ40mm |
| Connectivity | Bluetooth Version: V5.3 |
| Bluetooth Version | V5.3 |
| Battery Capacity | Battery: 200mAh Play time: about 14H (60% vol.) Talk time: about 12H (60% vol.) |
| Battery | 200mAh Play time |
| Battery Life | Charging Time: About 2H |
| Charging Time | About 2H |
| Others | USB Port: Type-C |
| USB Port | Type-C |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







