
Havit H220D Wired Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN154224438
৳670
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit H220D Wired Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Driver Magnet | Φ40mm |
| Frequency Range | 20 Hz - 20kHz |
| Impedance | 32Ω |
| Sensitivity | 108dB±3DB |
| Input Jack | 3.5 Mm |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Cable Length | 4.10 ft. |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







