
Havit H206D 3.5mm double plug Stereo with Mic Headset Price in Bangladesh
Product Code: HPN966352371
৳750
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit H206D 3.5mm double plug Stereo with Mic Headset Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20Hz to 20KHZ |
| Impedance | 32ohm |
| Sensitivity | 110dB |
| Input Jack | 3.5mm Plug |
| Connectivity | Wired |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Cable Length | 1.4m |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 year warranty |







