
Havit Gamenote H2002E Wired Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN477615527
৳2,799
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit Gamenote H2002E Wired Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20Hz-20khz |
| Impedance | 32±15%Ω |
| Sensitivity | 114dB±3dB |
| Input Jack | 3.5mm jack |
| Driver Diameter | Φ50mm |
| Connectivity | Wired |
| Others | Material: ABS+Cotton+Cloth+Metal |
| Material | ABS+Cotton+Cloth+Metal |
| Physical Specification | |
| Dimensions | 93*153*196mm |
| Weight | 298g |
| Color | Black+Ochre Black+Green |
| Cable Length | 2.1 Meters |
| Microphone | |
| Microphone Size | ∅6 x 2.7mm |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 1 Year |







