
Havit Gamenote Fuxi-H5d Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN693251066
৳1,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit Gamenote Fuxi-H5d Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20Hz to 20kHz |
| Impedance | 32±15%Ω |
| Sensitivity | 105dB±3dB |
| Input Jack | 3.5mm |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Wired |
| Others | Detachable Microphone Adjustable Floating Headband Full-Coverage Ear Cushions Compatible with PS4. PS5. XBOX |
| Physical Specification | |
| Dimensions | 75*175*180mm |
| Weight | 273g |
| Color | Black, Red |
| Cable Length | 2.1m±10% |
| Microphone | |
| Microphone Size | 6.0×5.0mm |
| Sensitivity | -38±3dB |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |







