
Havit Gamenote Fuxi-H1 Tri-Mode Wireless Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN691981582
৳3,250
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit Gamenote Fuxi-H1 Tri-Mode Wireless Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Driver Magnet | Φ40mm |
| Frequency Range | 20Hz-20KHz |
| Impedance | 32Ω |
| Sensitivity | 106dB±3dB |
| Connectivity | 2.4GHz + Bluetooth + Audio Cable Wireless Distance: 10m |
| 2.4GHz + Bluetooth + Audio Cable Wireless Distance | 10m |
| Others | Lithium battery: 400mAh 3.7V |
| Lithium battery | 400mAh 3.7V |
| Physical Specification | |
| Weight | 0.18 kg |
| Color | Black |
| Microphone | |
| Microphone Size | 06.0*2.7mm |
| Sensitivity | -42±3dB |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01-Year Warranty |







