
Cougar Fusion S Gaming Chair Price in Bangladesh
Product Code: GCH378270610
৳23,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Cougar Fusion S Gaming Chair Armrest Type: Not specified Weight Capacity: Not specified Material: Not specified Tilt Angle: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Adjustable Armrests | 2D Adjustable Armrest |
| Chair Type | Gaming Chair |
| Max Load | Load Capacity: 120 kg (264.5 lb) |
| Load Capacity | 120 kg (264.5 lb) |
| Chair Weight | 15.2 kg (33.5 lb) |
| Colors | Black |
| Tilt Lock | Adjusting tilt |
| Manufacture Warranty | |
| Warranty | No Warranty |








