
Corsair HS35 V2 Stereo Multiplatform Wired Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN253574954
৳2,749
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Corsair HS35 V2 Stereo Multiplatform Wired Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Connectivity | 3.5mm Jack |
| Others | Audio Stereo Audio Compatibility: PC;MAC;Playstation;Xbox;Mobile |
| Audio Stereo Audio Compatibility | PC;MAC;Playstation;Xbox;Mobile |
| Physical Specification | |
| Weight | 0.47 |
| Color | Carbon (CA-9011377-AP) Blue(CA-9011383-AP) |
| Cable Length | 1.8m |
| Microphone | |
| Frequency | 100Hz to 10kHz |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 2 Years Warranty |







