
AKG K92 Closed-back Professional Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN854098433
৳9,890
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: AKG K92 Closed-back Professional Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 16 - 22000Hz |
| Impedance | 32 ohms |
| Sensitivity | 113 dB |
| Input Jack | 3.5mm |
| Driver Diameter | 40mm |
| Connectivity | Wired |
| Physical Specification | |
| Weight | 200g |
| Cable Length | 3m |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | No Warranty |







