
A4TECH Fstyler FH280U Foldable Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN269190564
৳1,850
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: A4TECH Fstyler FH280U Foldable Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Driver Magnet | 40mm |
| Frequency Range | 20Hz - 20KHz |
| Impedance | 32ohm |
| Sensitivity | 100dB |
| Connectivity | USB Plug |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Cable Length | 200 cm |
| Microphone | |
| Frequency | 100 Hz -10 KHz |
| Sensitivity | - 40 dB |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 1 Year Warranty |







