
A4TECH Bloody MH360 Wireless Gaming Headset Price in Bangladesh
Product Code: HPN741422139
৳2,600
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: A4TECH Bloody MH360 Wireless Gaming Headset Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20Hz - 20KHz |
| Impedance | 32ohm |
| Sensitivity | -42dB |
| Connectivity | Bluetooth Version: v5.3 |
| Bluetooth Version | v5.3 |
| Battery Capacity | 400mAh Lithium Battery |
| Battery Life | Playback Time: 35H |
| Playback Time | 35H |
| Physical Specification | |
| Color | Black White |
| Cable Length | 3.5mm Audio Cable: 100 cm |
| 3.5mm Audio Cable | 100 cm |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 years |







