
A4Tech Bloody M590i Virtual 7.1 Surround Sound Gaming Headphone With Detachable Mic Price in Bangladesh
Product Code: HPN610956920
৳3,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: A4Tech Bloody M590i Virtual 7.1 Surround Sound Gaming Headphone With Detachable Mic Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20 Hz - 20 KHz |
| Impedance | 16 ohm |
| Sensitivity | 105 dB |
| Connectivity | Wired |
| Others | Microphone: Yes |
| Microphone | Yes |
| Physical Specification | |
| Color | Red |
| Cable Length | 3.28 ft. |
| Microphone | |
| Frequency | 100Hz - 10KHz |
| Impendance | 16ohm |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 Years |







