
A4tech Bloody GR280 Wireless Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN490653833
৳3,600
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: A4tech Bloody GR280 Wireless Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Frequency Range | 20 Hz - 20 KHz |
| Impedance | 16 ohm |
| Sensitivity | 105 dB |
| Input Jack | 3.5mm |
| Driver Diameter | 50mm |
| Connectivity | Tri-mode (2.4GHz + Bluetooth + 3.5mm) |
| Battery Capacity | 1050mAh |
| Battery Life | Playback Time: 45 Hours |
| Playback Time | 45 Hours |
| Physical Specification | |
| Dimensions | 193 x 190 x 81mm |
| Weight | 0.222Kg |
| Color | Black |
| Microphone | |
| Frequency | 100Hz - 10KHz |
| Sensitivity | - 42 dB |
| Pick-up Pattern | Omni-Directional |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 01 year warranty |







