
A4TECH Bloody G230P Gaming Headphone Price in Bangladesh
Product Code: HPN550887024
৳1,489
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: A4TECH Bloody G230P Gaming Headphone Driver Unit: Not specified Frequency Response: Not specified Sensitivity: Not specified Impedance: Not specified Connectivity: Not specified Features: None
Specification
| Technical Specification | |
| Driver Magnet | 50mm |
| Frequency Range | 20-20000 Hz |
| Impedance | 16 ohm |
| Sensitivity | 100 dB |
| Input Jack | 3.5 mm for Audio, USB for Light Up |
| Physical Specification | |
| Color | Black |
| Cable Length | 200 cm |
| Microphone | |
| Frequency | 100 Hz-10 kHz |
| Sensitivity | – 42 dB |
| Pick-up Pattern | Single-Directional Mic. |
| Warranty Information | |
| Manufacturing Warranty | 1-year Warranty |







