
Xtrike Me SK-612 2:1 RGB Gaming Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK629819077
৳1,650
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtrike Me SK-612 2:1 RGB Gaming Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 5W + 3W*2 |
| Input Sensitivity | 700mv±50mv |
| Frequency response | 150Hz-20KHz |
| Drivers | 3 inches+2 inches*2 |
| Physical Spec | |
| Dimension | Main machine size: 110*131*158 mm Secondary machine size: 67*79*98 mm |
| Main machine size | 110*131*158 mm Secondary machine size |
| Wired | Yes |
| Power Source | |
| Power | DC-5V-1A |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 1 Year Warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






