
Xtrike Me SK-610 2.1 RGB Multimedia Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK538758835
৳1,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtrike Me SK-610 2.1 RGB Multimedia Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 5W+3W x 2 |
| Input Sensitivity | 700mv±50mv |
| Frequency response | 150Hz-20KHz |
| Others | Power Supply: DC-5V-1A Separation degree: ≥35dB |
| Power Supply | DC-5V-1A Separation degree |
| Physical Spec | |
| Dimension | Main machine: 110x131x158mm Auxiliary machine: 67x79x98mm |
| Main machine | 110x131x158mm Auxiliary machine |
| USB | Yes |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 1 Year |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






