
Xtrike Me SK-503 2.0 RGB Bluetooth Gaming Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK213178533
৳1,450
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtrike Me SK-503 2.0 RGB Bluetooth Gaming Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 3Wx2 |
| Input Sensitivity | 850mv±50mv |
| Frequency response | 100Hz-20KHz |
| Others | Power supply: DC-5V-1A Separation degree: ≥67dB SNR: >78dB |
| Power supply | DC-5V-1A Separation degree |
| Physical Spec | |
| Dimension | 80*90*180 mm |
| Bluetooth | Bluetooth V5.0 |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 1 Year |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






