
Xtrike Me SK-405 2.0 Channel Stereo RGB Gaming Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK473681318
৳900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtrike Me SK-405 2.0 Channel Stereo RGB Gaming Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 2 x 3W |
| Input Sensitivity | 650mv ±50mv |
| Frequency response | 150 Hz - 20 KHz |
| Drivers | 2" inch x 2 |
| Jack | 3.5mm jack (audio), USB (power) |
| Physical Spec | |
| Dimension | Size: 72x82x120 mm |
| Size | 72x82x120 mm |
| Wired | Cable length: 1.2 m |
| Cable length | 1.2 m |
| USB | USB (power) |
| Input Connetor | 3.5 mm jack (audio), USB (power) |
| Power Source | |
| Power | Power supply: USB |
| Power supply | USB |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 01-Year |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






