
Xtrike Me MK-307 Wireless Keyboard & Mouse Combo Price in Bangladesh
Product Code: MSE737604513
৳899
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtrike Me MK-307 Wireless Keyboard & Mouse Combo Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Keyboard | |
| Key Number | 104 |
| Switch Lifecycle | 10 million Clicks |
| Dimension(LxWxH) | 450 x 135 x 30 mm |
| Weight | 435g |
| Mouse | |
| Number of Buttons | 4 |
| Sensor | Optical |
| Resolution | 800-1200-1600 DPI |
| Switch Lifecycle | 3 million times |
| Tracking Method | Optical |
| Connector | 2.4GHz Wireless |
| Dimension(LxWxH) | 109 x 65 x 35mm |
| Weight | 65g |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year Warranty |








