
Xtrike Me MK-207 Wired Keyboard & Mouse Combo Price in Bangladesh
Product Code: MSE277341539
৳499
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtrike Me MK-207 Wired Keyboard & Mouse Combo Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Keyboard | |
| Key Number | 104 |
| Switch Lifecycle | 10 million Clicks |
| Interface | USB |
| Cable Length | 1.4 Meters |
| Dimension(LxWxH) | 450*135*30mm |
| Weight | 435g |
| Mouse | |
| Number of Buttons | 3 |
| Sensor | Optical |
| Resolution | 1000 DPI |
| Switch Lifecycle | 1 million times |
| Tracking Method | Optical |
| Connector | Wired with USB |
| Cable Length | 1.35-meter |
| Dimension(LxWxH) | 120 x 60 x 38mm |
| Weight | 70g |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year Warranty |








