
Xtrike Me GW-113 RGB Rechargeable Wireless Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE438285276
৳400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtrike Me GW-113 RGB Rechargeable Wireless Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Number of Keys | 4 |
| Connection Type | Wireless |
| Optical Sensor | Yes |
| Resolution | 800-1200-1600 DPI |
| Polling Rate | 125Hz |
| Cable Length | 20cm |
| Gaming Features | |
| Switch Lifecycle | 3 million clicks |
| Tracking Method | Optical |
| Physical Specifications | |
| Color | Black |
| Dimension | 112 x 57 x 27 mm |
| Weight | 65g |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |








