
Xtreme MELODY 2:1 Multimedia Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK634173624
৳2,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtreme MELODY 2:1 Multimedia Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 10W + 5W*2 (20 RMS) |
| Subwoofer | Yes |
| Signal / noise ratio | >70dB |
| Frequency response | Sat: 120Hz-20KHz Sub: >20Hz-170Hz |
| Sat | 120Hz-20KHz Sub |
| Drivers | Sat : 2.5" x 2 Sub : 4" |
| Sat | 2.5" x 2 Sub |
| Jack | 3.5mm Jack |
| Physical Spec | |
| Dimension | Subwoofer size; W150*H241mm*D237 Satellites size; W90*H148mm*D86mm |
| Wired | Yes |
| Power Source | |
| Battery | ~230V 50Hz |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 1 year |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






