
Xtreme JOY 2:1 Bluetooth Multimedia Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK753118143
৳2,550
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtreme JOY 2:1 Bluetooth Multimedia Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 10W+2x5W (20RMS) |
| Subwoofer | Yes |
| Signal / noise ratio | 70dB |
| Input Sensitivity | 40dB |
| Frequency response | 120Hz - 20KHz (Satelite) 20Hz - 170Hz (SubWoofer) |
| Drivers | 2x 2.5 inch (satelite) 1x 5 inch (Sub) |
| Physical Spec | |
| Dimension | 90 x 148 x 86mm (Satellites) 150 x 241 x 237mm (Subwoofer) |
| Wired | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB | Yes |
| Power Source | |
| Power | 240 50/60Hz |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 365 Days |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






