
Xtreme JALSA Trolley Bluetooth Speaker with Microphone Price in Bangladesh
Product Code: SPK914512633
৳11,999
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtreme JALSA Trolley Bluetooth Speaker with Microphone Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 40W (RMS) |
| Signal / noise ratio | >-70dB |
| Frequency response | Sat: 120 Hz - 20 KHz, Sub:>- 20 Hz - 170 Hz |
| Sat | 120 Hz - 20 KHz, Sub |
| Drivers | 1 Inch Treble, 8 Inch Bass |
| Others | Separation: >-40dB, SIN: >-70dB, Distortion: <0.5% (1K, 1W) Remote Control |
| Separation | >-40dB, SIN |
| Physical Spec | |
| Dimension | 300 x 549 x 315mm |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | Yes |
| Input Connetor | AUX In, Guitar In, MIC In |
| Power Source | |
| Battery | 12v, 4.5A Acid Battery Charging Time: 2 Hours |
| 12v, 4.5A Acid Battery Charging Time | 2 Hours |
| Power | 230V 50Hz |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






