
Xtreme Harmony 5:1 Multimedia Soundbar with Remote Price in Bangladesh
Product Code: SPK201961861
৳9,100
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xtreme Harmony 5:1 Multimedia Soundbar with Remote Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 75W + 10W x 5 (125 RMS) |
| Subwoofer | Yes |
| Signal / noise ratio | >70dB |
| Frequency response | Sat: 120Hz-20KHz Sub: >20Hz-170Hz |
| Sat | 120Hz-20KHz Sub |
| Drivers | Sat: 2-inch x 2 Sub: 5-inch x 1 |
| Sat | 2-inch x 2 Sub |
| Physical Spec | |
| Dimension | Subwoofer size; 170 x 238 x 353mm Satellites size; 840 x 75 x 76mm |
| Wired | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 1 year |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






