
Xiaomi MIIIW 700G RGB Colorful 6 Buttons Wired Gaming Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE220566439
৳3,200
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Xiaomi MIIIW 700G RGB Colorful 6 Buttons Wired Gaming Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Connection Type | USB Wired |
| Resolution | 7200DPI |
| Cable Length | 1.8m |
| Others | DPI Adjustment: Support |
| DPI Adjustment | Support |
| Gaming Features | |
| Button | 6 programmable buttons |
| Tracking Method | 150IPS tracking speed |
| Acceleration | 30G acceleration |
| Weight System | 8 zinc alloy weights |
| Bonus | OMRON game micro switch |
| Physical Specifications | |
| Color | Black |
| Dimension | 12.50 x 7.50 x 4.50 cm / 4.92 x 2.95 x 1.77 inches |
| Weight | 0.1470 kg |
| Warranty Information | |
| Warranty | No Warranty |








