
PC Power PGC801TA01 RGB Wired Gaming Keyboard Mouse Combo with Bangla Price in Bangladesh
Product Code: MSE859476591
৳850
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: PC Power PGC801TA01 RGB Wired Gaming Keyboard Mouse Combo with Bangla Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Keyboard | |
| Key Number | 104 |
| Interface | USB |
| Dimension(LxWxH) | 435*130*30 mm |
| Weight | 420±10g |
| Mouse | |
| Number of Buttons | 3 |
| Others | DPI:800-1000 |
| DPI | 800-1000 |
| Dimension(LxWxH) | 123*68*39mm |
| Weight | 80g |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year Warranty |








