
Onikuma L2 RGB Gaming Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK802269234
৳1,599
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma L2 RGB Gaming Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 3W |
| Signal / noise ratio | 60dB |
| Frequency response | 60Hz – 20KHz |
| Jack | 3.5mm AUX |
| Others | RGB Lighting: ≥ 7 Colors Connector: USB Voice Control: Yes Color: Black Support Apt-x: No Number of Loudspeaker Enclosures: 2 Audio Crossover: Two-way Material: Plastic PMPO: 3W Support Memory Card: Yes Cabinet Material: Plastic Voice Control: Yes Game Sound Effects: Yes Input Sensitivity: 520 mV Dynamic RGB cool switch Physical knob switch 2.5-inch high-fidelity driver |
| RGB Lighting | ≥ 7 Colors Connector |
| Physical Spec | |
| Dimension | 7.7 x 17 x 10 cm |
| Wired | Yes |
| Input Connetor | USB + 3.5mm |
| Power Source | |
| Power | Power Supply: USB 5V 1A |
| Power Supply | USB 5V 1A |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 1 Year warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






