
Onikuma CW929 Wired Gaming Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE590415793
৳899
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma CW929 Wired Gaming Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Connection Type | Wired |
| Optical Sensor | Intel A825 |
| Resolution | 400-6400 DPI |
| Cable Length | 1.6m |
| Others | Interface: Type-C Report rate: 125Hz – 1000Hz RGB lighting: 7 lighting effects Current Consumption: 5V-100mA Left and Right Button Lifespan: 50 million clicks Ergonomic Design Customizable DPI Settings Compatible Systems: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Windows Vista / Windows XP Ergonomic and Lightweight Design Power Efficiency and Compatibility |
| Interface | Type-C Report rate |
| Gaming Features | |
| Button | 6 programmable buttons |
| Acceleration | 20G |
| Physical Specifications | |
| Color | Black, White |
| Dimension | 122.5 x 64 x 38.5 mm |
| Weight | 68g ± 3g |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 year warranty |








