
Onikuma CW928 Tri-Mode RGB Wireless Gaming Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE234532158
৳2,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma CW928 Tri-Mode RGB Wireless Gaming Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Number of Keys | 7 |
| Connection Type | Tri-mode: 2.4G Wireless + Bluetooth + Wired |
| Tri-mode | 2.4G Wireless + Bluetooth + Wired |
| Optical Sensor | PAW3311 |
| Resolution | 800/1200/2400/3600/4800/6000/12000 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Others | Button Lifespan: 20,000,000 clicks System Requirements: XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Battery: 3.7V/600mAh |
| Button Lifespan | 20,000,000 clicks System Requirements |
| Gaming Features | |
| Acceleration | 10G |
| Physical Specifications | |
| Color | Black, White |
| Dimension | 123 × 64 × 38.5 mm |
| Weight | Approximately 79 g |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 year warranty |








