
Onikuma CW917 Dual Mode RGB Gaming Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE977999502
৳1,150
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Onikuma CW917 Dual Mode RGB Gaming Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Connection Type | Dual Mode: Wired + 2.4GHz Wireless |
| Dual Mode | Wired + 2.4GHz Wireless |
| Optical Sensor | Image sensor: PAW3212DB |
| Image sensor | PAW3212DB |
| Resolution | 800-1200-1600-2400-4800 dpi |
| Cable Length | 1.5 meter |
| Others | Additional switch: 3-speed toggle switch Interface: Type-C Operating voltage: 3.7V Operating current: 10ma Acceleration: 10G Frame rate: 4000 FPS max Movement speed: 30IPS max Lighting mode: RGB lighting change |
| Additional switch | 3-speed toggle switch Interface |
| Gaming Features | |
| Acceleration | 10G |
| Physical Specifications | |
| Color | Black, White |
| Dimension | 126x67x40mm |
| Weight | 55grams |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 year warranty |








