
Lenovo 300 Wired USB Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE492023896
৳250
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Lenovo 300 Wired USB Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Connection Type | Wired via USB |
| Optical Sensor | 1600 DPI |
| Cable Length | 1.80 m |
| Gaming Features | |
| Button | 3 |
| Physical Specifications | |
| Color | Black |
| Dimension | Height: 34 mm (1.33 in) Length: 63 mm (2.44 in) Depth: 111 mm (4.37 in) |
| Height | 34 mm (1.33 in) Length |
| Weight | 0.12 kg |
| Warranty Information | |
| Warranty | 3-Year warranty |








