
KRK ROKIT 5 G4 5" Powered Studio Monitor Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK171066530
৳46,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: KRK ROKIT 5 G4 5" Powered Studio Monitor Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Signal / noise ratio | 104dB |
| Resistance | 5.12KΩ |
| Frequency response | 43Hz - 40KHz |
| Physical Spec | |
| Dimension | 285 x 190 x 241 mm |
| Weight | 4.85 Kg |
| Wired | Yes |
| Input Connetor | TRS/XLR Combo Jacks |
| Power Source | |
| Power | Power Output: 55 Watts |
| Power Output | 55 Watts |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






