
Jedel WESDAR V2 Business Keyboard Mouse Combo Price in Bangladesh
Product Code: MSE855032941
৳750
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Jedel WESDAR V2 Business Keyboard Mouse Combo Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Keyboard | |
| Key Number | 104 |
| Interface | USB |
| Cable Length | 1.5 m |
| Weight | 410g |
| Mouse | |
| Number of Buttons | 3 |
| Resolution | 1200 DPI |
| Cable Length | 1.5m |
| Warranty | |
| Warranty | 1 year Warranty |








