
Jedel WD131P Wireless Gaming Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE354468402
৳720
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Jedel WD131P Wireless Gaming Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Number of Keys | 4 |
| Connection Type | Wireless 2.4Ghz, Bluetooth |
| Resolution | Adjustable: 800-1200-1600 (DPI) |
| Adjustable | 800-1200-1600 (DPI) |
| Gaming Features | |
| Switch Lifecycle | About 3 million times |
| Physical Specifications | |
| Color | Black, Blue, Pink |
| Weight | 69 ± 5g (without battery) |
| Battery Life | Capacity: 3.7V 300mAh |
| Capacity | 3.7V 300mAh |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year Warranty |








