
Jedel S-554 RGB USB Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK218777169
৳800
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Jedel S-554 RGB USB Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 3Wx2 |
| Resistance | 4 Ohm x 2 |
| Frequency response | 120Hz-20KHz |
| Drivers | Speaker Size: 52mm fullrange speaker X2 |
| Speaker Size | 52mm fullrange speaker X2 |
| Jack | 3.5mm |
| Others | Material: ABS Plastic Cable Length: 1 meter |
| Material | ABS Plastic Cable Length |
| Physical Spec | |
| Dimension | 65x80x100mm x2 |
| Wired | Yes |
| USB | Yes |
| Power Source | |
| Power | USB power supply interface (5V) |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 01-year Warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






