
Jedel S-553 RGB USB Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK180289480
৳800
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Jedel S-553 RGB USB Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 3Wx2 |
| Resistance | 4 Ohm x 2 |
| Frequency response | 50Hz - 20KHz |
| Drivers | Speaker: 2x 52mm |
| Speaker | 2x 52mm |
| Jack | 3.5mm Universal Audio Interface |
| Others | Material: PP Plastic Cable Length: 1.05 meters |
| Material | PP Plastic Cable Length |
| Physical Spec | |
| Dimension | 67x 67 x 99mm x2 |
| Weight | 0.32gm |
| Wired | Yes |
| USB | Yes |
| Power Source | |
| Power | USB power supply interface (5V) |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 01-year Warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






