
Jedel S-527 RGB Wired USB Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK413655822
৳900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Jedel S-527 RGB Wired USB Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 3Wx2 |
| Resistance | 4Ohm x 2 |
| Drivers | Speaker: 2x 52mm |
| Speaker | 2x 52mm |
| Jack | 3.5mm Universal Audio Interface |
| Others | Material: ABS Plastic Cable Length: 1 meter Sound Channel: 2.0 Channel Adjustment Method: In-line Control |
| Material | ABS Plastic Cable Length |
| Physical Spec | |
| Wired | Yes |
| USB | Yes |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 01-year Warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






