
Jedel S-526 RGB USB Mini Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK932078300
৳900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Jedel S-526 RGB USB Mini Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 3W x2 |
| Frequency response | 120Hz - 20KHz |
| Others | Output Power: 3W x2 Channel: 2:0 Impedance: 4 Ohms Lighting Effect: RGB Adjustment Method: In-line control Materials: ABS Plastic |
| Output Power | 3W x2 Channel |
| Physical Spec | |
| Dimension | 65 x 80 x 100mm |
| Wired | Yes |
| USB | Yes |
| Input Connetor | 3.5mm |
| Power Source | |
| Power | USB power supply interface (5V) |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 1 Year warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






