
JBL PartyBox Ultimate 1100W Bluetooth Party Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK197585680
৳135,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: JBL PartyBox Ultimate 1100W Bluetooth Party Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Type | Bluetooth Party Speaker |
| Frequency Response | 30Hz-20KHz (-6dB) |
| Noise Ratio | -6dB |
| Others | 1100W of RMS Output Power Six Drivers for Balanced Audio Dolby Atmos Support for 3D Sound Multi-Color Lightshow Syncs to the Beat Starry LEDs & Lighting Effects Dual Microphone Inputs & Guitar Jack Works Anywhere with Auto Self Tuning Can Pair with Multiple PartyBox Speakers Built-In Handle & Wheels IPX4 Water-Resistant |
| Physical Spec | |
| Dimension | 17.9 x 41.3 x 17.3 inch |
| Weight | 39.5 kg |
| Color | Black |
| Connection Type | Dual-Band Wi-Fi 6 (802.11ax) & Bluetooth 5.3 |
| Manufacture Warranty | |
| Warranty | No warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






