
JBL PartyBox Stage 320 Portable Wireless Bluetooth Party Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK632803615
৳61,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: JBL PartyBox Stage 320 Portable Wireless Bluetooth Party Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Type | Party Speaker |
| Frequency Response | 45 Hz - 20 KHz (-6 dB) |
| Amplifier Power | 240W |
| Physical Spec | |
| Dimension | 33.5 x 67 x 38.5 cm / 13.3 x 26.3 x 15.2 inch |
| Weight | 16.5 kg / 36.38 lbs |
| Color | Black |
| Connection Type | Bluetooth version 5.4 |
| Power Source | |
| Battery capacity / voltage | Charging time (hrs): 3 |
| Charging time (hrs) | 3 |
| Battery Life | 18hrs |
| Manufacture Warranty | |
| Warranty | No warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






