
JBL PartyBox On-The-Go Essential Portable Party Speaker With Wireless Microphone Price in Bangladesh
Product Code: SPK836289497
৳34,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: JBL PartyBox On-The-Go Essential Portable Party Speaker With Wireless Microphone Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Type | Party Speaker |
| Driver Unit | Transducer: 5.25in (133mm) woofers + 2 x 1.75in (44mm) tweeters |
| Transducer | 5.25in (133mm) woofers + 2 x 1.75in (44mm) tweeters |
| Frequency Response | 50Hz – 20KHz (-6 dB) |
| Amplifier Power | 100W |
| Physical Spec | |
| Dimension | 49.0 x 24.4 x 22.9cm |
| Weight | 6.1 kg / 13.4 lbs |
| Color | Black |
| Connection Type | Bluetooth 4.2 |
| Power Source | |
| Battery Life | Up to 6 hours of playtime |
| Type | Power Supply: 100 – 240V – 50/60Hz Standby power consumption: < 2 W with BT connecting; < 0.5 W without BT connecting |
| Power Supply | 100 – 240V – 50/60Hz Standby power consumption |
| Manufacture Warranty | |
| Warranty | No warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






