
JBL PartyBox 310 Portable Bluetooth Party Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK265947159
৳56,400
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: JBL PartyBox 310 Portable Bluetooth Party Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Type | Party Speaker |
| Frequency Response | 45 Hz - 20 KHz (-6 dB) |
| Amplifier Power | 240W |
| Physical Spec | |
| Dimension | 68.8 x 32.6 x 36.8 cm / 27 x 12.8 x 14.5 inch |
| Weight | 17.42 kg / 38.4 lbs |
| Color | Black |
| Connection Type | Bluetooth version 5.1 |
| Power Source | |
| Battery capacity / voltage | Lithium-ion 72Wh Battery Charging time (hrs): 3.5 |
| Lithium-ion 72Wh Battery Charging time (hrs) | 3.5 |
| Battery Life | 18hrs |
| Manufacture Warranty | |
| Warranty | No warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






