
JBL PartyBox 110 160W Portable Bluetooth Wireless Party Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK640359767
৳36,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: JBL PartyBox 110 160W Portable Bluetooth Wireless Party Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Type | Portable Party Speaker |
| Driver Unit | 2 x 2.25" / 5.71 cm Tweeter 2 x 5.25" / 13.34 cm Woofer |
| Frequency Response | 45Hz - 20KHz (-6dB) |
| Noise Ratio | >80 dB |
| Amplifier Power | 160 W |
| Others | Waterproof |
| Physical Spec | |
| Dimension | 29.5 x 56.8 x 30.0cm / 11.6 x 22.4 x 11. 8" |
| Weight | 12.55kg |
| Color | Black |
| Connection Type | Bluetooth, USB stick, Aux cable |
| Power Source | |
| Battery Life | Maximum music playing time: 12hrs Charging time: 3.5hrs |
| Maximum music playing time | 12hrs Charging time |
| Type | Lithium-Ion Polymer |
| Manufacture Warranty | |
| Warranty | No warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






