
JBL PartyBox 1000 Powerful Bluetooth Party Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK677273479
৳95,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: JBL PartyBox 1000 Powerful Bluetooth Party Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Type | Wireless |
| Frequency Response | 30Hz-20kHz |
| Noise Ratio | -6dB |
| Others | 3.5 mm audio cable Input Auto-power off Karaoke function Lightshow |
| Physical Spec | |
| Dimension | (W)39.7 x (D)39 x (H)105 cm |
| Weight | 34.7 kg |
| Color | Black |
| Connection Type | Bluetooth Technology |
| Power Source | |
| Type | Bluetooth Party Speaker |
| Manufacture Warranty | |
| Warranty | No warranty |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






